18 трав. 2023

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприяти єдності і культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.
16 трав. 2023

Участь в обласній акції «Еко дія на захист первоцвітів»

Вітаємо учасників обласної акції «Еко дія на захист первоцвітів».
15 трав. 2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СІМ'Ї

Сім’я — це майбутнє, це дуже важливо, Це той осередок, де щастя й тепло. Сім’я — це любов, мир і діточки-диво, Найкраще усе, що не серце лягло. Це ласка, турбота, довіра, повага, Терпіння, взаємність і щирі серця. В сімейнім житті є своя перевага, Бо тут зрозуміють усе до кінця. Сім’я — це традиції, будні і свята, Всього буде вдосталь у вас на путі. Сім’я — це роботи багато-багато, Але це найкраще, що є у житті... (Н. Красоткіна)
14 трав. 2023

ВІТАЄМО З ДНЕМ МАТЕРІ

Мама — найголовніша людина в житті кожного. Наші матері дарують нам життя, а потім стають першим зразком для наслідування.
10 трав. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ РУХУ ДЛЯ ЗДОРОВ'Я

У всьому світі 10 травня відзначають Всесвітній день руху для здоров’я (World Move for Health). Свято прихильників здорового способу життя ініціювала у 2003 році Всесвітня організація охорони здоров’я.
9 трав. 2023

ВІРШОВАНИЙ ФЛЕШМОБ "КВІТИ ПАМ'ЯТІ"

#палацакціяпамятічервониймак
8 трав. 2023

Покладання квітів біля пам'ятника в День пам'яті та примирення

День па́м'яті та прими́рення — пам'ятний день в Україні, який вшановують 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини (цю подію заведено розглядати як символ перемоги над нацизмом). Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».
8 трав. 2023

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ

В цей день ми вшановуємо пам'ятать про тих, хто загинув у Другій світовій війні, тих, хто віддав своє життя за нашу свободу.
4 трав. 2023

Міжнародний день протидії булінгу

4 травня в календарі відзначається особливий та надважливий день - Міжнародний день протидії булінгу.
26 квіт. 2023

Наші земляки - учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Вклонись, Україно, Героям Чорнобиля – Усім, хто ішов на палючий блок. Ти знаєш їх вірними, ніжними, добрими; Овіяний вічною мужністю кожний їх крок. Вклонися, народе, Героям Чорнобиля, До серця палкого синів пригорни, - Щоб діти й онуки їх стали хоробрими. Бо стогнуть, як люди, дерева, й кричать полини. Вклонімося, друзі, Героям Чорнобиля!..