Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек – 2023

Я закоханий палко, без міри У небачену вроду твою. Все, що в серці натхненне і щире, Я тобі віддаю. Ти дала мені радісну вдачу, Кров гарячу пустила до жил. Я без тебе нічого не значу, Ніби птиця без крил. Кожну хвилю у кожну днину Гріє душу твоє ім'я, Ненаглядна, горда, єдина, Україно моя. Василь Симоненко
4 жовт. 2023

Акція "Стань на захист тварин"

З метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців, відповідальності за приручених тварин, 4 жовтня у нашому ліцеї проходила акція "Стань на захист тварин", присвячена Всесвітньому дню захисту тварин.
4 жовт. 2023

Всесвітній день захисту тварин, або World Animal Day.

4 жовтня відзначають Всесвітній день захисту тварин, або World Animal Day.
3 жовт. 2023

Акція «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ ПРО УКРАЇНУ!»

Дорогі друзі! В РАМКАХ МІСЯЧНИКА ШКІЛЬНИХ БІБЛІОТЕК «ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ, УКРАЇНО!» БІБЛІОТЕКА ОГОЛОШУЄ АКЦІЮ «ПОДАРУЙ БІБЛІОТЕЦІ КНИГУ ПРО УКРАЇНУ!»

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

В сиву-сиву давнину Козаки йшли на війну, Бо на рідну Україну Сунулися без упину Ляхи, турки та татари, Москалі та яничари. Щоб палить сади і хати, Щоб людей в неволю гнати. Козаки скликають раду : - Не буде ворогу пощади ! Вірні коні рвуться в битву, Крешуть іскри з-під копита. За чарівний спів дівочий, За спокійні дні та ночі – Шаблі весело дзвенять, Вражі голови летять. І на морі, і в степах Наганяли вони страх, Бо найкращі вояки – Запорозькі козаки ! І не буде переводу Українському народу Доки із глибин сторіч Долина козацький клич.

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек - 2023

Увага! З 01 жовтня стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: « Вірю в майбутнє твоє, Україно!»

Міжнародний день ненасильства

2 жовтня відзначається Міжнародний день ненасильства.
1 жовт. 2023

Міжнародний день людей похилого віку

1 жовтня - дуже особлива дата. В цей день у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.
1 жовт. 2023

З днем працівників освіти України!

З днем вчителя вітаємо! Щасливої долі бажаємо!

З Днем вчителя!

Дорогі наші вчителі, вітаємо вас із Днем учителя! Дякуємо вам за щедрість ваших сердець, безмежне терпіння і розуміння, відданість справі та любов до своїх учнів. Бути вчителем - нелегка праця, тож бажаємо вам здоров'я, бадьорості тіла і духу. Нехай учні вас поважають і люблять, а їхні батьки завжди пам'ятають, хто привів їхніх дітей на світлу дорогу знань.