1 жовт. 2023

СПАСИБІ ВАМ, ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ…

У такий знаменний день вітаємо всіх чоловіків, хлопців, жінок та дівчат, всіх тих, хто стоїть на захисті кордонів нашої Батьківщини. Ви сильні, стійкі, сміливі і хоробрі. Нехай служба буде спокійною, мирною, а життя - яскравим, довгим, а в домі панує тепло, затишок і любов. Шана і слава захисникам і захисницям Вітчизни, слава Україні!
1 жовт. 2023

З Днем Захисників, шановні захисники та захисниці!

Ви — справжні герої, які віддають своє життя заради нашої країни та нашого миру. Бажаємо вам завжди мати сили та впевненість у майбутньому, а наша подяка і повага нехай будуть вам вічними. Бережіть себе та незалежність України!

Акція "Привітай захисника!"

Напередодні Дня захисників та захисниць України в ліцеї пройшла акція "Привітай захисника!".
30 вер. 2023

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня - день, що відзначає важливу роль бібліотек у нашому суспільстві - Всеукраїнський день бібліотек!
29 вер. 2023

День пам'яті тагедії Бабиного Яру

Бабин Яр - одне з найвідоміших пам'ятних місць, пов'язаних із людською трагедією. У роки Другої світової війни це місце нацистського геноциду. Тут починаючи з 29 вересня 1941 року і до жовтня 1943 року гітлерівські окупаційні власті знищили понад 100 тис. осіб.
28 вер. 2023

28 вересня 2023 року педагогічна спільнота України та світу відзначає 105 років від дня народження видатного українського педагога, психолога, дослідника і публіциста, письменника, громадського діяча – Василя Олександровича Сухомлинського. Його ідеї, науково-методичні розробки, практичний досвід нині втілюються в освітньо-виховних системах європейських країн, Японії, Америки. «Я ніколи в житті не належав собі», – казав педагог. Адже все своє життя він присвятив педагогічній діяльності, школі, дітям.
27 вер. 2023

День туризму

Людей завжди приваблювали подорожі, а передчуття нової поїздки часто може поєднатись з легкою ейфорією. Часом ми забуваємо про таке приємне заняття, як туризм — через власну зайнятість, або ж через більш глобальні фактори. Та попри все, щороку 27 вересня світ відзначає День туризму, аби нагадати кожній людині, що існує ще чимало місць, які варто відвідати, а найцікавіші пригоди — ще попереду.

ДІТИ УКРАЇНИ ЗА МИР

Мир! Це слово звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під чистим блакитним небом, вчитися, працювати, любити і поважати один одного. Мир – це свято всіх людей, свято всіх дітей. Без миру немає дитинства, немає майбутнього. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше.

Міжнародний день миру

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози від горя та втрат.

АКЦІЯ "ГОЛУБ МИРУ"

Сьогодні, 21 вересня, українці разом з цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні. Останній встановлено відповідно до Указу Президента від 5 лютого 2002 року.