10 груд. 2023

Челендж «Читаю і вам раджу»

В кожнім домі, в кожній хаті - У містах і на селі , - Хто навчився вже читати, Має книгу на столі. Дружба з книгою - це свято, Не було б його у нас , - Ми б не знали б так багато Про новий і давній час.
9 груд. 2023

#Національнийтижденьчитання2023 #Бутисвоїми

«Читати корисно! Книги освічують душу, піднімають і зміцнюють людину, пробуджують в ній кращі прагнення, гострять її розум і пом’якшують серце» У. Теккерей
8 груд. 2023

Челендж "Читаємо вголос"

Читання книжок - дуже корисне захоплення. Дитина, яка читає, стане дорослим, який думає.
8 груд. 2023

ПОРАДИ БАТЬКАМ, ЯК ПРИЩЕПИТИ ДІТЯМ ЛЮБОВ ДО ЧИТАННЯ

Читання — наша справжня суперсила. Адже книги сприяють розвитку пам’яті, уваги, уяви та концентрації. А розвинена навичка читання є невід’ємною для успішного навчання з усіх предметів. Раннє читання сприяє когнітивному, емоційному та соціальному зростанню дитини. Батьки можуть прищепити дитині звичку читати книги і повинні бути щиро зацікавлені в тому, щоб дитина читала.
7 груд. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

Хустка - невід'ємна частина української культурної спадщини. Вона з давніх-давен є оберегом жінки. Тож з гордістю носіть ошатні хустки, українки! Нехай вони оберігають вас від всього лихого.
7 груд. 2023

Флешмоб "Одягни хустину"

Сьогодні не часто можна побачити на сучасній жінці хустку.
6 груд. 2023

День Збройних Сил України

Вітають тебе і тополька, й калина, І синє озерце, й тендітний ручай Зі святом – із Днем Збройних сил України, Ти свято це, воїне, гідно стрічай! Стрічай його гордо, сміливо і славно, Стрічай за звичаєм дідів-козаків, Хай служба іде і звитяжно, і вправно І Бог береже хай вовіки віків!
6 груд. 2023

День Святого Миколая

Сьогодні вперше за новим церковним календарем ми святкуємо День Святого Миколая разом із Днем Збройних Сил України.
5 груд. 2023

Міжнародний день волонтера

5 грудня - в Україні і світі відзначають Міжнародний день волонтера.
4 груд. 2023

Національний Тиждень Читання 2023

Друзі, раді повідомити вам про початок щорічної акції "Національний Тиждень Читання", яку проводить Український інститут книги. Цьогорічна подія триватиме з 4 по 10 грудня, гасло акції – "Бути своїми".