23 серп. 2023

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

Офіційно це свято було запроваджене наказом президента України Леоніда Кучми 2004 року. Документ був доповнений наступним президентом Віктором Ющенко, який заснував традицію піднімати синьо-жовтий стяг під час всіх державних свят.
23 серп. 2023

З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ!

...Є священний диво-птах в синьо-жовтих кольорах; нас ніколи не покине, хоч летить на всіх вітрах. Він веде вперед вождя, він присяга, він суддя. Бачить нас крізь мури-стіни і – спитає, чи козак… Онде прапор України – Честі нашої маяк.
20 лип. 2023

До ознайомлення!

Тематично-інформаційні матеріали до Дня Української Державності
4 черв. 2023

Міжнародний день безневинних дітей

Міжнародний день безневинних дітей — жертв агресії відзначається у світі щорічно 4 червня, відповідно до постанови Генеральної асамблеї ООН від 19 серпня 1982 року.
1 черв. 2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Захист дитинства у цілому світі Це місія честі, любові, добра. Заради майбутнього треба нам жити Прекрасне і вічне нехай не вмира! Всміхається сонце привітно й ласкаво, Цей день на планеті хай щастям сія. Час радісно лине, змістовно й цікаво Добробутом повниться кожна сім’я Хай війни стихають від сміху дитини, Душа очищається, серце співа, А розум підносить крізь будні людину, Порядність всю землю нехай обійма.
31 трав. 2023

Вітаємо зі святом Останнього дзвоника!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаємо Вас зі святом Останнього дзвоника!
25 трав. 2023

Видатні українці: Ігор Сікорський

Ігор Сікорський народився 25 травня 1889 року в Києві, в сім'ї Івана Сікорського, професора кафедри неврології та психіатрії медичного факультету Київського університету.
23 трав. 2023

ДЕНЬ ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

День Героїв, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації.
18 трав. 2023

Флешмоб "Слава Україні! Героям слава!"

Сорочку мати сину вишивала, І душу й серце в вишивку вкладала. Як пам’яті народної відлунки, На полотні з’являлись візерунки, Лягала ниточка до ниточки мрійливо – Дитині б долю вишити щасливу, Щоб оберегом стала для синочка Руками неньки вишита сорочка.
18 трав. 2023

ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ ВИШИВАНКИ

Українська вишиванка - не просто святковий одяг.