22 лист. 2023

Участь в онлайн зустрічі з доцентом Національного університету Цивільного захисту України за темою "Правила пожежної безпеки, дії при пожежі"

Сьогодні, 22 листопада, учні 1-4 класів взяли участь в онлайн зустрічі з доцентом Національного університету Цивільного захисту України за темою "Правила пожежної безпеки, дії при пожежі".
21 лист. 2023

21 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Це знакове державне свято, встановлене на честь початку двох революцій: 2004-го та 2013 років. Цей день — символ творення новітньої історії держави, пам’ятна дата, що вшановує мужність та патріотизм українців, які відстояли свої споконвічні цінності: свободу, демократію та європейськість.
21 лист. 2023

Флешмоб-акція "Будь гідним своєї країни!"

Україна - територія гідності і свободи. Вона довела це подіями, які розгорталися на Майдані в 2004 і 2013 роках.
20 лист. 2023

Другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху

З 13 по 19 листопада 2023 року відбувся другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху, який в цьому році проводився за темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».
20 лист. 2023

Всесвітній день дитини

Щороку 20 листопада в день річниці прийняття Конвенції про права дитини відзначається Всесвітній день дитини.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО.
16 лист. 2023

Міжнародний день відмови від куріння

Щорічно у третій четвер листопада світ відзначає Міжнародний день відмови від куріння — і це той самий момент, щоб привернути увагу громадськості й влади до загроз тютюнової епідемії, заявити про свої права на бездимне середовище та назавжди попрощатися із залежністю, яка вбиває. Дійсно, тютюн вбиває: згідно з даними ВООЗ, близько половини курців помирає від хвороб, спричинених тютюновим димом. Лише в Україні тютюн забирає 130 тисяч життів на рік, тоді як від наслідків пасивного куріння гине 13 тисяч українців.
16 лист. 2023

Онлайн зустріч учнів 5-9 класів з викладачем Національного університету Цивільного захисту України на тему: "Безпека на дорозі"

16 листопада в рамках програми "Школа безпеки" відбулась онлайн зустріч учнів 5-9 класів з викладачем Національного університету Цивільного захисту України.
16 лист. 2023

Онлайн зустріч учнів 10-11 класів з викладачем Національного університету Цивільного захисту України на тему "Мінна безпека"

16 листопада в рамках програми "Школа безпеки" відбулась онлайн зустріч учнів 10-11 класів з викладачем Національного університету Цивільного захисту України на тему "Мінна безпека".
13 лист. 2023

Всесвітній день доброти

Сьогодні відзначається Всесвітній день доброти. Це свято, яке закликає нас бути добрими один до одного, творити добрі справи та робити світ навколо себе кращим.