4 груд. 2023

Зустріч випускників з представниками військових закладів вищої освіти Міністерства оборони України

04 грудня в режимі онлайн з використанням платформи Google Meet відбулась зустріч випускників з представниками військових закладів вищої освіти Міністерства оборони України: Національного університету "Одеська морська академія", Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Полтавського військового коледжу сержантського складу військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут.
1 груд. 2023

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ

1 грудня уся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя несе ця глобальна проблема.
1 груд. 2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» сьогодні з учнями 8-11 класів відбулась онлайн-зустріч, на якій були присутні Юлія ТОВСТОНОГ, начальник служби у справах дітей Зачепилівської селищної ради, Римма СУХІНА, начальник відділу сім’ї дітей та молоді Зачепилівської селищної ради та Валерій КИСІЛЬ, головний спеціаліст сектору «Зачепилівського бюро безкоштовної первинної правової допомоги» Харківської області.

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОМАШНІХ ТВАРИН

30 листопада – справжнє свято для тих, хто обожнює кішок, собак, папуг та інших домашніх тварин. Подія має міжнародний характер та називається Всесвітнім днем домашніх тварин. Тварини не дарма називаються меншими братами людини, адже вони потребують турботи та піклування. Особливо це стосується домашніх вихованців, які цілковито залежать від свого господаря.
30 лист. 2023

Завершення акції "Смілива гривня"

Сьогодні закінчилася акція "Смілива гривня".

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОМАШНІХ ТВАРИН

Їм багато від нас не потрібно, Лише б тільки ми їх любили І завжди були у відповіді За тих, кого приручили.
27 лист. 2023

АКЦІЯ "16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА"

25 листопада розпочалася щорічна акція «16 днів проти насильства».
25 лист. 2023

День пам’яті жертв Голодомору

Щороку, в четверту суботу листопада світ відзначає день пам’яті жертв Голодомору.
23 лист. 2023

Кір – це високо інфекційне захворювання

Кір – це високо інфекційне захворювання, яке останніми роками стало викликати все більшу стурбованість у медичній спільноті
23 лист. 2023